Galerie z targów

DREMA 2011

k2 wadowice na targach drema
DREMA 2008

k2 wadowice na targach dremaDREMA 2009

k2 wadowice na targach dremaDREMA 2010

k2 wadowice na targach drema
SILESJA 2009

k2 wadowice na targach drema
Nasza firma

K2 Wadowice jest firmą działającą w branży drzewnej. Zajmuje się sprzedażą używanych maszyn i urządzeń do obróbki drewna. Jej priorytetowym zadaniem jest sprostanie potrzebom i wymaganiom, każdego klienta: drobnego rzemieślnika, czy też dużego zakładu produkcyjnego. Firma powstała w 2002 roku. Początki działalności firmy były skromne: pomieszczenie o pow. 100 m2, a w ofercie ok. 10 obrabiarek. W chwili obecnej na ponad 1500 m2 powierzchni magazynowej znajduje się około 300 maszyn i urządzeń do obróbki drewna gotowych do pracy . – To w głównej mierze zasługa zadowolonych z naszych usług klientów, których liczba zwiększa się z dnia na dzień – uważa Mirosław Kwaśny, właściciel firmy. – Od początku swojej działalności wierzyliśmy w budowę trwałej relacji z klientami i zdobycie ich zaufania, a długotrwała obecność na rynku jest dla nas ważniejsza niż okresowe sukcesy sprzedażowe. Maszyny sprowadzane są głównie z terenów Europy Zachodniej, ale także ze Skandynawii i Polski. – Nasza oferta pozwala na kompleksowe wyposażenie każdego zakładu zajmującego się przetwarzaniem drewna w gotowy finalny produkt.

Obecnie nasza wiedza i oferta obejmuje maszyny z prawie wszystkich zakresów obróbki drewna. Firma K2 Wadowice oferuje maszyny ze składu firmy, jak również prowadzi sprzedaż komisową. Sprowadza maszyny pod indywidualne zamówienie klienta, wcześniej uzgadniając odpowiednie parametry techniczne oraz cenę. Oferuje maszyny po gruntownym remoncie wraz z gwarancją. Prowadzi sprzedaż ratalną i leasingową. System informatyczny firmy pozwala na wysyłanie automatycznych ofert e-mailem do klientów, którzy w przeszłości złożyli zapytanie ofertowe na dany typ maszyny. Firma podejmuje wiele działań mających na celu wzmocnienie wizerunku na terenie zarówno Polski, jak i Unii Europejskiej. W tym celu, między innymi, w latach 2008 i 2009,2010 była wystawcą na TARGACH DREMA.

Wspólne zaangażowanie oznacza stopniowe osiąganie czołowej pozycji w branży poprzez respektowanie wartości uczciwości i moralności.

Poprzez wspólne zaangażowanie chcemy osiągnąć sukces i stabilną pozycję na rynku. Partnerów handlowych traktujemy na równi, niezależnie od wielkości realizowanych kontraktów. Uczciwość handlową rozumiemy jako fachowe i zgodne z rzeczywistością przekazywanie informacji o oferowanych produktach.Oferta obejmuje

piły formatowe, piły panelowe, piły tarczowe, piły do drewna, piły do forniru, piły kapowe, piły radialne, piły do gierowania, ukośnice, piły taśmowe, piły pionowe, frezarki dolnowrzecionowe, frezarki górnowrzecionowe, frezarki, wzorcarki, strugarki, wyrówniarki, grubościówki, strugarki 4 stronne, szlifierki pionowe, szlifierki poziome, szlifierki szerokotaśmowe, szlifierki przelotowe, szlifierki długotaśmowe, szlifierki oscylacyjne, szlifierki do profili, szlifierki do kantów, szlifierki krzywoliniowe, oklejarki prostoliniowe, okelarki wąskoliniowe, oklejarki krzywoliniowe, wiertarki wielowrzecionowe, wiertarki poziome, wiertarki pionowe, wiertarki oscylacyjne, dyblarki, dłutarki łańcuszkowe, dłutarki oscylacyjne, prasy do okleinowania, prasy do fornirowania, walce klejowe, nakładarka kleju, gilotyny, spajarki do forniru, zszywarki do dofrniru, kompresory, odciągi trocin, wentylatory, instalacje odciągowe, odpylacze, rębaki, brykieciarki, tokarki, tokarko kopiarki, czopiarki, czopiarki obwiedniowe, formatyzerko czopiarki dwu stronne.

Nasze najlepsze marki

Altendorf, Weinig, Ott, Holzma, Brandt, Selco, Biesse, Scm, Vitap, Joos, Burkle, Johansen, Rema, Gomad, Goma, Safo, Żefam, Żnin, Jaroma, Weima, Nesrto, Holz Her, Kamro, Bauerle, Martin, Jonsdorf, Gubisch, Gabbiani, Morbidelli, Casadei, Idm, Costa, Dmc, Sac, Sandingmaster, Boere, Sicar, Danckaert, Butfering, Friz, Weeke, Bacci, Balestrini, Festo, Kuper, Helma, Sheer, Mayer, Zangheri & Boschetti, Haco, Chambon, Felder, Holz Man, Schucko, Ima, Inne.